plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Choszczno gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – sam z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka dłuższa niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest ostatni Wrocław. W centrum tym przystępuje do dużych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje świadomości te tworzą zazwyczaj rzecz na sumieniu, a wymiar prawdzie jest w związku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w sztukę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem samej a tej tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest znakomite zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę zabiera się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej sytuacji Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle złożone i trudne śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Zaczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do drugich zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – nigdy nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego osiągnąć gdyż kina nie są w bycie zgodzić się na pozycję gdzie ten jeden film jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na należeć do malowania produkcji w stanie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być wysyłany w kinach powód ten musi być dokonany. W obecnym terenie nie posiada żadnych negocjacji. Film musi istnieć dedykowany dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu wyłącznie na podstawach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z ofercie odtwarzania produkcji na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – dostrzegli oni aktualne ruch – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych staje się coraz niezwykle ciekawe. Widzą w obecnym wielki potencjał. Patryk Vega ma także, iż jest ostatnie jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka jest absolutnie inna niż ja plus wtedy wszystko co wydawała do tej chwili […] Mam jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w współczesną akcję a w współczesną bohaterkę, tak także zawieram szansę, iż to podobnie będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których stanowię widoczna do tej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do sprawdzenia w własnych rodzimych kinach, praca ta przedstawiana istnieje na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a dodatkowo na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten widziany jest jak bardzo wykonany – część spośród widzów widzi go za spektakl łączący w napięciu do jednego końca. Mówią, iż jest w nim bardzo dynamiczna historia oraz oryginalna fabuła. Z różnej strony znajdziemy też większość osób przyciągającą uwagę na słabszy montaż lub też niższą jakość, niż w starych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Jak radzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to doskonale nowy Vega. W obecnym obrazie nie ma wielowątkowości istotnej dla moich nowych filmów. Nie trzyma więcej mieszania gatunków. Toż jest jednak czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w czasie filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego etapu nie są w bycie uzyskać kiedy taż sprawa się skończy. Jest obecne zupełnie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments