Ładowarka samochodowa Drawsko Pomorskie zadzwoń 576 501 601

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1670

  • Dodane: 24 października, 2020

  • Wyświetlenia: 51

Opis

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Bliskie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Wałcz

Simple Fast
Nowoczesne metody pojawiają się w wyjątkowo szybkim tempie, głównie w części samochodowej. Powiększają się systemy bezpieczeństwa, układa się komfort jazdy. Towarzyszy nam i postęp sprzęty, który ułatwia w życiu codziennym kierowcom. Do gry wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w stron bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony wyposażone w standard ładowania QI dostosowane są do tego stylu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Wałcz

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowe rozwiązanie dla ludziach kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w sezonie przybliżania go do bazy przechwytują go ramionami i wprowadzają ładowanie w określonej chwili. Sam zaczep korzysta z inicjatywy akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej techniki jest wspomniany komfort użytkownika. Korzystając z ładowania indukcyjnego nie musimy martwić się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wynikającym z nagłego podpinania urządzenia na światłach w obrocie miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do pojazdu, włożyć telefon do centrale i np. w drodze do lektury ładować. W chwili tej prawie wszystek jest posiadaczem smartfona. Sprzęt używany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te prace powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon pragnie żyć na bieżąco ładowany. I tutaj biorąc pod opiekę oczekiwania kierowców oraz dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Wałcz

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest trwałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana jest w kratce środkowego nawiewu, przez co prosta jest w wszelkiej chwili dla prowadzącego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, iż nie jest szansy aby w wszelki sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w wypadku dużych manewrów za kierownicą. Innowacyjna metoda Quick Charge 3.0 idzie na pozytywniejszy i wiele większy proces ładowania telefonu niż w częstym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o powierzchnie od 4,5” do 6,5”. Pozwala oraz na szybką książkę ze sprzętem istniejącym w infrastrukturze i jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Wałcz

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera kolejne elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu przeprowadza się w nadzwyczaj otwarty i estetyczny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie składniki są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Stanowi owo rozwiązanie bardzo intuicyjne dla ludziach użytkowników. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja a przede każdym okres toż fakty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie uprościć pracę, w ostatnim fakcie ładowarka indukcyjna są chciane nie właśnie przez gadżeciarzy ale jeszcze dla każdego, kto lubi jasne i ergonomiczne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Wałcz

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments