Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Gryfino

Zachodniopomorskie

Ważna z szerokim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na naturalny tryb życia. Coraz niewiele kobiet starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym regularnie uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w stopniu dać tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo kobiet jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta oraz uczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Odpowiedzią na bieżące punkty potrafią istnieć nowe zabiegi z działu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Kamień Pomorski

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na swoją otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy to tymże jedynym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym chodzi dużego i ciężkiego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona z ostatnim zabiegiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a też po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą technologią możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień korzystamy same do tworzenia z cellulitem opornym na wykonanie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten punkt lub nawet pozbyć się go w pełni. Co więcej, w produkcie regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg stymuluje do pracy fibroblasty, które dostarczają nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie wiele lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 sposobów (w współzależności z tego, jaki dobrze efekt chcemy osiągnąć), a jednocześnie zaznaczają, że ważne wyniki będą zauważalne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi daje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem odpowiednim dla ludziach osób, jakie zamierzały w prosty, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii niezbędne jest stale prowadzenie zdrowego sposobie bycia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy więcej z powodzeniem stosować z kolejnymi terapiami z działu medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej porad na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments