Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Mieszkowice

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy zatrzymuje się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak i ogromne zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na bliskiej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, bliska i pewna cena za pomoc, infolinia dostępna dla mężczyzn w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichś problemów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i znacznie, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca godzina i pieniądze.

DPD kurierzy Barwice

 

Jesteśmy pewną z wiodących firm na rynku cieszących się logistykom przesyłek. Idziemy na swoją markę już od 2009 roku i identyfikujemy się profesjonalizmem, na wszystkim kroku naszej pracy – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na gruncie polskiego regionie i za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich użytkowników i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych właśnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, lub jesteś przesyłkę nie standardową, czyli jej czas doręczenia planuje być ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i układ przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną możliwość na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Barwice

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego prowadzonej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgody na temat wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy która korzysta najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na kartce www. wysylka-palety. pl możesz uzyskać więcej danych na problem naszej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie zostawiaj czasu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najkorzystniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej jak to dopiero możliwe.

DPD kurierzy Barwice

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo szybko i łącząc się do całkowitych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako pewni z niskich na zbycie, co wysoce wyróżnia nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale opłacało się, gdyż już możemy oznaczać usługi również bardziej dobrze.
Jeżeli zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny wysyłek w jakimś miejscu, to dopiero u nas. Firma KurJerzy. pl odpowiada ci kondycję i ochronę o każdego mężczyzny dlatego u nas inwestujesz swój wysoki godzina i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. Aby ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z opcją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci jednocześnie w rozwiązaniu wszystkiego typie punktów w doskonały i łagodny sposób. Zadowoleni klienci, to norma rozwoju naszej firmy, zatem są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że posiadamy jedynie ze sprawdzonych, ciężkich i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temu tworzysz gwarancję oferowanych przez nas usług na ostatnim szczeblu.

DPD kurierzy Barwice

Oczywiście jesteśmy system kompatybilny z każdymi informacjami RODO. Co zatem oznacza dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne informacje swoich użytkowników, którymi liczysz się z nami podczas wykonywania zamówień, i potem chronimy je bezpiecznie zgodnie z wszystkimi informacjami RODO i działającym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak przydatny jest twój czas, a jako drodzy na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do uzyskania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z wszelkiego względu nie została udzielona na okres. Także jeżeli masz zamiar wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością dania na godzina, to dopiero u nas!

Doceniono nas na rynku Polskim i poznano na polu innych firm nominacją do zapłaty Ekomers w klas „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy znaną firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom znanych każdych użytkowników. Wykonamy a twoje wymagania. Nie myślisz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Barwice

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments